تکنولوژی جدید NEW DSP **دوربین مدار بسته **

تکنولوژی جدید NEW DSP **دوربین مدار بسته **

**دوربین مداربسته**
**تکنولوژی جدید**
**New Dsp**

**واردکننده دوربینهای مداربسته با تکنولوژی روز دنیا NEW DSP **

پخش و فروش عمده دوربینهای مداربسته
به اطلاع میرساند * بازرگانی پاسکال * به عنوان بزرگترین وارد و پخش کننده دوربینهای مداربسته در کل ایران میباشد .
واحد فروش ما به صورت شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز میباشد . با هر سرمایه ای که دارید میتوانید خرید نمایید .
قیمتهای ارائه شده توسط پاسکال بسیار مناسب با هر قدرت خریدی میباشد .
فقط کافیست با بخش فروش ما تماس بگیرید و سفارش دهید تا در عرض 48 ساعت به آدرس شما ارسال گردد .
تمام دوربینها دارای یکسال گارانتی از تاریخ فاکتور فروش میباشد .
دوربین تحت شبکهَ، دوربین دام ،دوربین چرخشی ptz ، دوربین صنعتی دوربین دید در شب، دوربین دنده عقب اتومبیل، مانیتور دنده عقب ،dvr nvr ، لوازم جانبی دوربین ، آموزش نصب دوربین، DVR با IP رایگان و آمزش رایگان
دوربین و DVR برند پاسکال توسط مهندسان کره ای طراحی و اجرا شده است
******
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
بازرگاني پاسکال
وارد کننده ردياب و دزدگير ماهواره اي خودرو
واردکننده ردياب شخصي
وارد کننده دوربين مداربسته
نمايندگي انحصاري فروش محصولات مارشال
Www.pascalco.ir
02166769503
02166769523
02166769512
02166769534
09102168239
تهران - خ جمهوری - پل حافظ - پاساژ نادری - طبقه اول - واحد 14


******تکنولوژیDSP در دوربین مداربسته چیست ؟******

محدوده دینامیک توسعه یافته ، بازخوانی با سرعت بالا ، سیستمی بر اساس تراشه های مجتمع و با عملکرد پائین توان سیستم پیکسلی دیجیتال (DSP) که تکنولوژی از Pixim می باشند نشانگر پیشرفتی اساسی بر روی تصویر موجود گرفته شده و تکنولوژی های پردازش می باشد . برای تسهیل تصاویر گرفته شده از درخواست های زیاد ، DSP خصوصاً برای دوربین های امنیتی که باید جزئیات را در شرایط نوری مختلف ارائه دهند ، مفید می باشد .
حالت سخت تکنولوژی سنسور تصویر به اختراع CCD در دهه 1960 بر می گردد . در دهه 1990 سنسور پیکسل مولد (APS) سی موس معرفی گردید که به دنبال آن بنیاد DSP ایجاد شد . اختراع تکنولوزی DPSبا بیش از 8 سال تحقیقات علمی در دانشگاه Stanfordرشد یافت . تکنولوژی pixim ، 3 سال بعد DSP را تجاری نمود .
پیش نمایش تکنولوژی سیستم با پیکسل دیجیتال .
معماری سیستم ها با پیکسل دیجیتال و پیوستگی شدید نرم افزار تصویر برداری در شرایط گوناگون نوری و محدوده دینامیک وسیع چشم اندازهایی که دارای دو فضای تاریک و روشن می باشند باعث ارائه تصویر با کیفیت عالی می شود .
DSP دارای دو چیپ ست یکپارچه می باشد که شامل یک چیپ تصاویر دیجیتال و یک چیپ برای پردازش تصاویر دیجیتال می باشد . ترتیب ارتباطات چیپ به سطح کاربر آسان است . سطح کاربر شامل منوی کاربرسفارشی بر روی صفحه (OSD) می باشد که در هر ترکیبی سوئیچ کردن و سنجش پتانسیل را بر عهده دارند .
تولید کنندگان مشخص می کنند که چه تنظیماتی برای کنترل کاربر موجود می باشد و چه تنظیماتی در کارخانه تعیین می شوند . تنظیمات تعیین شده می توانند قفل شوند تا کاربر نتواند آنها را شناسائی کند و یا در فیلدی تغییر دهد .
به علاوه تکنولوژیDSP موارد زیر را ارائه می دهد :
کنترل های پرتو گیر قابل برنامه ریزی ، کاهش نویز توسط پیکر بندی و محدوده دینامیک وسیع تر
خروجی تصویر دیجیتال و یا خروجی های تصاویر مرکب آنالوگ
کاهیدن مشکلات شکل های معین نیز که به صورت عادی مربوط به سنسور های دیگر می باشند .
Zoom / Tilt / Pan و تنظیم سفیدی پشت تصویر به صورت خودکار و تصحیح رنگ دوربین . سایر قابلیت ها می توان به استفاده پردازش سیگنال دیجیتال عرضه شده در چیپ پردازنده تصویر اشاره کرد .
ضبط تصویر و پردازش توسطDSP :
تکنولوژیDSP کیفیت نور برخورد کرده به هر پیکسل از تصویر را به یک مقدار دیجیتال در نزدیک ترین نقطه ممکن در خود پیکسل تبدیل می کند . یک مبدل آنالوگ به دیجتال (ADC) ها در هر پیکسل از سنسور کار می کند . این سطح از معماری پیکسل ADC اجازه استفاده از تعداد زیادی مدار موازی با سرعت کم را می دهد که نزدیک به سیگنال های دیود حساس به نور گسترش یافته ، کار می کنند ، این کلیدی است برای بهینه سازی نسبت سیگنال به نویز (SNR) برای هر پیکسل .
سیستم DSP از ADC های منحصر بفردی در هر پیکسل استفاده می کند تا یک نمونه گیری چند گانه غیر مخرب (CDS ) را در هر پیکسل اجرا کند . DSP از این قابلیت استفاده می کند برای نمونه قرار دادن شدت نور در حال افزایش در هر پیکسل در مقطع زمانی که هر تصویر گرفته می شود .
این اجازه می دهد که سطح پرتو گیری هر پیکسل تعیین گردد توسط سنجش تغییرات جمع آوری شده به جای دامنه دقیق هر یک .
هر پیکسل با یک تقویت کننده جهت متعادل کردن ، ارائه شده که قابل تنظیم برای اطمینان از یک پاسخ یکسان توسط آرائه سنسور می باشد .
این اختراع به طور قابل توجهی مشکلات نویزی نمونه تعیین شده را کاهش می دهد که به طور عادی با سطح سطری ADC مورد استفاده در سنسور های ASP همراه شده اند .
از انجائیکه سنسور های DSP دیجیتال می باشند . بازخوانی پیکسل سریع تر و دقیق تر می باشد .
هر نمونه از تصویر دیجیتال بر روی چیپ ستی از RAM ثبت می شود . پهنای باند زیاد که توسط همبستگی شدید حافظه محلی باری دست یافتن به محدوده وسیع عالی ، استفاده می شود . این روش برای سنسور هایCCD یا ASP قابل استفاده نمی باشد . به دلیل متکی بودن انها به مدارات باز خوانی آنالوگ . این مشکل با DSP وجود ندارد . چرا که از مزایای بزرگ نمونه های دیجیتال اجرا شده بر روی هر پیکسل برخوردار است .
محدوده دینامیک ( پویا ) وسیع
محدوده پویای وسیع اساساً برای ثبت جزئیات فیلم در هر سطحی از نور می باشد . دوربین های امنیتی امروزه دچار مشکلات محدوده دینامیک در 24 ساعت یک شبانه روز می باشد که ناشی از بازتاب های شدید ، درخشندگی ، چراغ های جلوی ماشین و نور مستقیم خورشید می باشند .
محدوده پویای وسیع دست یافته توسط DSP ، توسط اختراع قابلیت ثبت چندین نمونه برداری بدون برخورد و الگوریتم پردازش پیشرفته تصاویر کشف شده است . محدوده دینامیک نسبت روشنایی تصویری است می تواند توسط سیستم تصویر برداری به تاریک ترین تصویری که می تواند ثبت شود . شدت نوری که شدید تر از روشن ترین تصویر ممکن باشد باعث اشباع شدن سنسور می شود و زمانیکه شدت نور کمتر از تاریک ترین تصویر ممکن باشد ، تصویر بر روی سنسور ثبت نمی شود . هر دوی این شرایط باعث بد شکل شدن تصویر ، پنهان شدن اطلاعات حیاتی که خارج از محدوده دینامیک سنسور است می شود .
زمانیکه پرتو گیری شروع می شود هر پیکسل باز می شود با سرعتی متناسب با شدت نوری که به آن برخورد می کند . یک منبع قوی پیکسل را سریع تر از یک منبع نور قوی پیکسل را سریع تر از یک منبع نور ضعیف شارژ می کند . تکنولوژی آنالوگ موجود بطور نمونه از یک زمان برای پرتو گیری برای تمام پیکسل ها استفاده می کند . در آخر پرتو گیری دوربین می تواند کل شارژ متراکم شده توسط هر پیکسل را تشخیص دهد . اما به این معناست کهبرخی از پیکسل ها ( انهایی که روشن ترند ) که در معرض نور شدید قرار گرفته اند زمانیکه سایر ( تاریک تر ها ) در معرض نور کمتری قرار گرفته اند .
DSP نوری که بر هر پیکسل بر خورد می کند چندین با در مقطع زمانی پرتو گیری ، نمونه گیری می شود .DSP تحلیل می کند که با چه سرعتی هر پیکسل شارژ می شود . به وسیله تابیدن نور به آن در این راه ، DSP شدت نور را محاسبه می کند از طریق ترکیب نسبت زمانه که شارژ یک پیکسل به خوبی شارژ متراکم شده در کل زمان پرتو گیری افزایش می یابد .
به ویژه سیستم DPS طول زمان لازم برای نزدیکی به اشباع هر پیکسل را ثبت می کند .
پیکسل هایی مه در معرض نور شدت نور روشن هستند تمایل دارند نسبت به سایر پیکسل ها زودتر اشباع شوند .
DSP تخمین می زند برای هر پیکسل که آیا قبل از نمونه بعدی اشباع شود . اگر پیکسلی اشباع شود ، زمان منقضی پرتو گیری آن را در حافظه به همراه شدت جریان شارژ ذخیره می شود .
مزایای این روش زمانی قابل درک است که شخصی آگاه شود که محدوده کل هر پیکسل منحصر بفرد ، همانند نسبت شارژ هر پیکسلی استفاده می شود برای فرم دهی به تصاویر نهایی و به طور قابل توجهی محدوده دینامیک در SNR که ضبط شده را کاهش می دهد .
تکنولوژی های دیگر فقط ارزش هر پیکسل را اندازه گیری می کنند و نه میزان شارژ پیکسل را .
DSP همچنین کارایی رنگ ها را بهبود می بخشد که در سایر تکنولوژی های مربوط به سنسور موجود نمی باشد . داده های ضبط شده توسط هر پیکسل دارای کیفیت بالایی می باشند از دو جنبه دقت و درستی .
کیفیت بالای داده این اجازه را می دهد که الگوریتم پردازش تصویر DSP بهترین دقت را برای تمام رنگ ها و شدت نورها ارائه دهد . در کاربردهای امنیتی درستی رنگ مهم می باشد . برای انالیز های دادگاهی که بر روی تصاویر ثبت شده از رویداد ها صورت می گیرد .

DSP دارای شاتر سراسری الکترونیکی می باشد برای ضبط کردن نورهای روشن تر و تولید کردن عکس هایی که نور زدن مصنوعی شاتر را که در سنسورهای APS رایج است را نشان دهند و یا مهم پیچیدن مصنوعی نور رایج در سنسور های CCD را نداشته باشد . از آنجائیکه نمونه گیری چند گانه در DSP اساسی می باشد و از آنجائیکه در نرم افزار دائمی اولیه جای گرفته است هیچ برنامه ریزی لازم نیست . توسط توسعه دهندگان برای رسیدن به این سطح کیفیت انجام گیرد .

 • قیمت : تماس گرفته شود
 • تاریخ درج : 1393/08/06
 • آپدیت : 1394/08/08
 • انقضاء : 1394/08/07
 • تعداد بازدید : 2161

مشخصات مالک آگهی

 • نام : رضا محمودپور ملکی
 • تلفن ثابت : --- 02166769534
 • تلفن همراه : ---
 • کشور : ---
 • استان : ---
 • شهر : ---
 • آدرس : ---
 • آدرس ایمیل : ---
 • ارتباط از طریق تلگرام : ---
اشتراک این آگهی با دوستان

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست. تماس با مالک آگهی ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
 • لطفا نام کامل خود را بنویسید
 • لطفا شماره تماس خود را بنویسید
 • نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

ورود اعضاء

درچ آگهی در 500 سایت پکیج تبلیغاتی گسترده طراحی سایت

تبلیغات بنری

پرداخت اینترنتی با بانک پارسیان

نماد اعتماد الکترونیکی