عینک لامینیتور Luminator


چرا هزينه هايي گزاف براي عينک هاي آفتابي شيک فقط به خاطر طرح آنها مي پردازيد با هزينه کمتر، از عينک هاي با کيفيت HD يا همان " وضوح عالي " استفاده نماييد.
در عينک هاي لوميناتور به منظور حداکثر راحتي و ديد موثر تکنولوژي عدسي ها، ارتقا داده شده است.اين لنزها از ترکيب فيلتر پلاريزه خاکستري با دو لنز وضوح بالاي سرخ رنگ به وجود آمده اند که با ماده اي ضد خش از هر دو سطح بيروني و خارجي پوشيده شده است. نتيجه نهايي در لنزهاي عينک لوميناتور جهت ديد و وضوح بهتر بوده و اين اجازه را مي دهد که دقت در بينايي و تشخيص کنتراستها بالا رود و درعين حال رنگها را حقيقي تر از حالت طبيعي که با عينکها ي ديگر مشاهده مي شود، نمايان مي کند. عينکهاي آفتابي لوميناتور قابل استفاده در تمام شرايط جوي هستنندو جلوي اشعه UVA و UVB را تا 100 درجه و همچنين اشعه UVC را مي گيرند و اين عدد طبق نظريه موسسه استاندارد بين المللي آمريکاست.
به منظور دوام طولاني عينک، قاب آن را از جنس پلي کربنات محکم ساخته اند تا دو خاصيت مهم را براي مصرف کننده به همراه داشته باشد شيکي و مقاوم بودن، درنگ نکنيد، معروفترين عينک هاي آفتابي جهان را امروز سفارش دهيد و آنچه را هزاران نفر درباره اش صحبت مي کنند با چشمهاي خودتان ببينيد.

يژگي هاي عینک افتابی لامینیتور :

ساخت کشور ژاپن سفارش آمریکا
رنگ : مشکي
مدل : اسپرت
نام مدل کالا : Lumgl
قاب عينک : پلاستيک
لنزها : پلاريزه، طوسي
محافظت : محافظ 100 درصد اشعه UV
دسته در قسمت شقيقه : داراي لوگو

  • قیمت : 590000
  • تاریخ درج : 1393/07/06
  • آپدیت : 1393/07/06
  • انقضاء : 1394/07/06
  • تعداد بازدید : 611
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط زیبایی و سلامتی