تسمه ،پودر ،قرص ، فلاکس و کاور حرارتی بریزینگ

تسمه ،پودر ،قرص ، فلاکس و کاور حرارتی بریزینگ

تسمه لحیم کاری سخت و نرم کاوه : ( SOLDERING AND BRAZING SHIM )
این محصولات در قالب استاندارد ISO 17672 و ISO 3677 ، AWS A5.8-92 تولید شده و تمام فیلر های مذکور به صورت تسمه های با ضخامت 0.5 الی 3 میلیمتر در دسترس خواهد بود که متناسب با کاربرد جنس فیلر انتخاب می گردد.
مزایای این روش نسبت به سایر روش ها :
1. کاهش هزینه عملیات با توجه به کاهش چشم گیر فیلر مصرفی و ماشینکاری نهایی بمنظور تمیز کاری و توانایی تثبیت مناسب قطعات نسبت به یکدیگر در هنگام لحیم کاری.
2. سهولت انجام لحیم کاری با توجه به قابلیت تثبیت صحیح قطعات در حین فرآیند لحیم کاری که این امر در ابزار سازی بسیار نکته مهمی بوده و از نظر سادگی بهترین حالت ساخت بوده ، حائز اهمیت می باشد.
3. در این روش بخاطر ایجاد یک باند کاملا" به هم پیوسته بین دوسطح و ایجاد یک فویل مناسب و ظریف بین دو سطح دارای کیفیت جوش بسیار بالا بوده که از نظر عملی درجه استحکام جوش ابزار ها در این حالت تا 3 برابر نمونه های دیگر می باشد
4. این روش با توجه به سیکل ذکر شده جهت انجام فرآیند ، از نظر زمانسنجی ، تاحدود زیادی کاهش زمان را همراه دارد
5. تنوع در نوع تسمه ها از نظر آلیاژی و نقطه ذوب آنها
6. تنوع در ایجاد ضخامت های جوش متفاوت ( در مواردی که نیاز به پر کنندگی میباشد)
7. اطمینان بیشتر در مواردی که نیاز به آببندی و استحکام همزمان می باشد
8. در هنگام استفاده از این تسمه ها می توان جهت حرارت دهی از روشهای شعله ای ، کوره و القاء استفاده نمود که این امر از نظر اقتصادی قابل توجه خواهد بود
9. ظرافت ناحیه جوشکاری شده بسیار بالا بوده بطوری که یک فویل بسیار نازکی بین دو سطح قرار می گیرد

طریقه استفاده تسمه لحیم کاری:
1) ابتدا باید دو سطح قطعه جهت جوشکاری مناسب تمیز باشد.
2) حال دو سطح را با لایه نازکی از مایع غلیظ FLUX تولیدی این شرکت پوشش می دهیم.
3) تسمه لحیم کاری را متناسب با سطح و ضخامت مورد نیاز جوش انتخاب و برش می دهیم.
4) تسمه فوق را بین دو سطح که توسط FLUX پوشش داده شده قرار می دهیم .
5) در صورت حساس بودن هر کدام از قطعات نسبت به حرارت ( یعنی حرارت ایجاد شده در عملیات لحیم کاری موجب تغییر خاصیت آنها می شود ) بایستی از مواد COVER ، تولیدی همین شرکت استفاده نموده که به تناسب دما و فیلر مورد نظر تهیه و بصورت مایع غلیظ می باشد که باید روی کلیه سطوح را به غیر از دو سطح اتصال آغشته نمود.( لازم به ذکر است که کاور فوق تا دمای 750 درجه سلسیوس بصورت کاور عایق بوده و از 750 درجه تا 1200 درجه بصورت پوشش شفاف عمل خواهد نمود )
6) حال حرارت توسط یکی از روش های رایج یعنی ( شعله ، کوره و یا القاء ) به دو قطعه یا یکی از قطعات داده شده تا موجب ذوب فیلر بصورت کامل گردد ( باید دقت گردد قطعه مقابل را باید در موقعیت، تثبیت نمود و یا توسط وزنه مناسب آن را نگه داشت )
7) پس از عملیات جوشکاری و خنک شدن قطعه در هوای آزاد می توان توسط آب گرم اقدام به تمیز کاری نمود

پودر لحیم کاری سخت و نرم کاوه: ( SOLDERING AND BRAZING POWDER )
این مواد از ذرات ریز آلیاژی جهت لحیم کاری مطابق استاندارد های ISO 17672 و ISO 3677 ، AWS A5.8-92 که از نظر ابعادی به0.1 الی 0.2 میلیمتر و ذرات کمتر از 0.1 میلیمتر تقسیم بندی شده اند که به تناسب جنس ، استحکام ، طیف دمایی و موقعیت انتخاب می شوند و برای قطعاتی بکار می روند که موقعیت جوش آن در دسترس نبوده و همچنین دارای ظرافت زیاد یا نیاز به دقت و تمیزی فرآیند لحیم کاری برای آن حائز اهمیت می باشد.از این مواد می توان جهت تعمیر قطعات بصورت جوشکاری ترک و شکافهای روی قطعه استفاده نمود همچنین برای ایجاد باند کامپوزیتی برای تثبیت قطعات مانند انواع سرامیک ها ، الماس و ... استفاده نمود همینطور در مواردی که سطح کوچکی نیاز به لحیم داشته باشد از این محصول استفاده میگردد. این مواد علاوه بر موارد بالا تمامی مزایا های قبل را نیز دارا می باشد . لازم به ذکر است طریقه استفاده از مواد مانند تسمه لحیم کاری می باشد که بجای تسمه از پودر استفاده می شود.

قرص لحیم کاری سخت و نرم کاوه:) ( SOLDERING AND BRAZING TABLET

همانطور که در تصویر مشاهده می شود این محصول شامل کلیه فیلر های استاندارد ISO 17672 و ISO 3677 ، AWS A5.8-92 بوده که بخاطر افزودن فلاکس های گاززدا و تمیز کننده ها دیگر در این فرآیند جوش نیازی به FLUX نمی باشد و مابقی فرآیند ها مانند طریقه استفاده تسمه جوش خواهد بود که لحیم کاری توسط این قرص ها از سرعت عملیاتی بالایی برخوردار می باشد.
این قرص ها می تواند در ضخامت ها و قطر های خاص نیز تولید گردد.فلاکس خمیری کاوه: (FLUX PASTE)
این نوع فلاکس دارای خاصیت گاززدایی و چربی زدایی بوده و بصورت مایع غلیظی می باشد که در هنگام فرآیند لحیم کاری باید لایه نازکی روی دو سطح جوش کشیده گردد تا چربی های باقیمانده را حذف و از ورود گازهای مضر به ذوب جلوگیری نماید که دارای تنوع فراوانی بوده که این تنوع وابسته به جنس و دمای ذوب می باشد.
از مزایای این نوع فلاکس نسبت به سایر فلاکس ها که بصورت پودر بوده و تحت عنوان تنه کار معروفند این است که برای فرایند لحیم کاری این محصول سرعت اپراتور را بشکل چشمگیری افزایش داده و مواد کمتری مصرف می شود.

کاور حرارتی کاوه: ( TEMPERATURE COVER)
این محصول برای ایجاد مانع حرارتی در هنگام فرآیند جوشکاری ، لحیم کاری ، عملیات حرارتی و ... جهت حفظ خواص مکانیکی قطعات و متریال های مختلف که در اثر حرارت ناشی از اینگونه عملیات ها آسیب خواهند دید ، ساخته شده است که بصورت مایع غلیط در طیف دمایی 100 درجه تا 750 درجه سلسیوس عمل می کند و با ایجاد لایه فوم شکل عایقی از تماس شعله یا هوای گرم به آن سطح جلوگیری می نماید و مانع بالا رفتن دمای آن ناحیه می شود و در صورت افزایش دما بشکل لایه ای شفاف کل روی سطح تثبیت می گردد که می توان از این امر برای پوشش دهی سطوح بخصوص سطوح متخلخل و اکسیدی استفاده نمود.
بعنوان مثال لحیم سخت ابزار های براده برداری موجب تردی الماس و کوتاهی عمر مفید آن می شود که با این محصول این امر تا حد زیادی کاهش یافته است و یا در مواردی که نیاز به عملیات حرارتی بوده در صورتی که قسمت دیگر نباید عملیات گردد ( مواردی که در یک قطعه رفتار دوگانه در دو قسمت مجزا داریم ) یا قطعه دارای رزوه بوده و قطعه نیاز به عملیات دارد که با پوشش سطح رزوه این امر تحقق می یابد.
لازم به ذکر است این محصول قادر است هزینه تمام شده تولید قطعه را تا حد زیادی کاهش دهد که آن بواسطه تغییر در ترتیب فرآیند ساخت می باشد . بعنوان مثال قطعه ای را تصور کنید که دارای رزوه های درشت بوده و قسمتی از آن بواسطه نیاز به سختی بایستی عملیات حرارتی گردد حال اگر این قطعه در ابتدا ماشینکاری شده و بعد با استفاده از کاور حرارتی ، عملیات حرارتی گردد هزینه ماشینکاری بسیار کاهش یافته و همینطور سرعت تولید قطعه افزایش می یابد در صورتی که اگر قطعه ابتدا عملیات می شد بواسطه سختی کل قطعه هزینه و زمان ماشین کاری بسیار بالاتر می گردید.
این محصول در رنگهای گوناگون و با توجه به جنس مواد و دمای مورد نظر طبقه بندی شده است.

 • قیمت : تماس بگیرید
 • تاریخ درج : 1393/05/21
 • آپدیت : 1393/05/21
 • انقضاء : 1394/05/21
 • تعداد بازدید : 1758

مشخصات مالک آگهی

 • نام : رضا کاوه
 • تلفن ثابت : --- 031134213757
 • تلفن همراه : ---
 • کشور : ---
 • استان : ---
 • شهر : ---
 • آدرس : ---
 • آدرس ایمیل : ---
 • ارتباط از طریق تلگرام : ---
اشتراک این آگهی با دوستان

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست. تماس با مالک آگهی ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
 • لطفا نام کامل خود را بنویسید
 • لطفا شماره تماس خود را بنویسید
 • نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

ورود اعضاء

درچ آگهی در 500 سایت پکیج تبلیغاتی گسترده طراحی سایت

تبلیغات بنری

پرداخت اینترنتی با بانک پارسیان

نماد اعتماد الکترونیکی