مشخصات مالک آگهی اطلاعات تماس این آگهی بدلیل منقضی شدن قابل نمایش نمیباشد.
نام :
تهران 1890
تلفن ثابت :
--- 1890
تلفن همراه :
---
کشور :
ایران
استان :
---
شهر :
---
آدرس :
---
آدرس ایمیل :
---
چت در یاهو :
---
سایر آگهی های تهران 1890
تبلیغات بنری

تلفن هوشمند 1890

تلفن گویای 1890 فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف اطلاع‌رسانی و با هدف سهولت در دستیابی شهروندان به هر آنچه که در طول روز به آن نیاز پیدا می کنند، آغاز کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اگرچه تهران تا تبدیل شدن به یک شهر الکترونیک آرمانی فاصله زیادی دارد، اما همزمان با ولادت امام رضا(ع)، تلفن گویای 1890 با ارائه خدمات هوشمند و الکترونیک به طور رسمی شروع به خدمت رسانی کرده است. این سامانه با ارائه اطلاعات کاملی از رستوران‌ها، حمل و نقل ، خدمات مسافرتی، خدمات منزل ، آموزش و درمانی در بخش هوشمند و سایر خدمات و مشاغل در قسمت اپراتوری، اطلاع رسانی به شهروندان را در دستور کار خود قرار داده است.

تلفن گویای شهر تهران برخلاف سایر سامانه‌هایی که امروزه با دریافت هزینه‌های تماس بالا فعالیت می کنند، کاملا رایگان است بطوریکه ارتباط با این سامانه نه از تلفن ثابت و نه تلفن همراه هیچ هزینه‌ای را به جیب مردم تحمیل نمی کند.

بنابراین گزارش این سامانه با نگاهی نوین به اطلاع رسانی و خدمات الکترونیک با ایجاد پیوندی بی‌واسطه‌تر میان مردم و اصناف سعی می کند، اطلاعات مورد نیاز شهروندان را با سرعت، کیفیت بالا و کاهش هزینه‌ها دراختیارشان قرار دهد

  • قیمت : 0
  • تاریخ درج : 1393/02/28
  • آپدیت : 1394/04/10
  • انقضاء : 1393/03/27
  • تعداد بازدید : 782
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط مشاوره