اولین نمایشگاه مجازی تخصصی صنعت ساختمان

اولین نمایشگاه مجازی تخصصی صنعت ساختمان

اولین نمایشگاه مجازی تخصصی صنعت ساختمان ایران
صنعت ساختمان یکی از حوزه هایی است که رشته های مختلفی را در خوداولین نمایشگاه مجازی تخصصی صنعت ساختمان
نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان" (www.PARSSAZAN.com) یک پایگاه اینترنتی جامع در خصوص معرفی محصولات و خدمات در حوزه صنعت ساختمان کشور می باشد. کلیه شرکتها و موسساتی که در یکی از زمینه های مرتبط با این صنعت بزرگ فعالیت می نمایند، می توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند. محتوا به صورت محصول محور و شرکت محور ارائه می شود که علاوه بر دسته بندی سنتی، دسته بندی های جدید کاربردی نیز استفاده می شود تا بتواند کلیه نیازهای مصرف کننده نهایی را پوشش دهد و بهترین و ساده ترین فرایند را جهت دستیابی به اطلاعات فراهم نماید.
لزوم حضور در PARSSAZAN با وجود سایت اختصاصی شرکت:
فضای اینترنت، یک فضای رقابتی است. رقابت برای دیده شدن. طراحی و پیاده سازی یک وبسایت، هزینه چندانی ندارد! ولی هدایت بازدید کننده به آن و سرپا و به روز نگهداشتن آن، می تواند هزینه سرسام آوری را برای شرکت تحمیل نماید. بسیاری از شرکتها، یک وبسایت برای معرفی خدمات و محصولات خود در اینترنت راه اندازی می نمایند ولی به این دلیل که امکان معرفی آن و هدایت متخصصان به بازدید از سایت خود را ندارند، لذا هیچ پاسخ مثبتی در راستای توسعه کسب و کار خود از داشتن وب سایت دریافت نمی نمایند و در نتیجه این فرضیه پیش می آید که فضای اینترنت، فضای خوبی برای تبلیغات و حضور برای افزایش فروش و کسب درآمد برای شرکتهای حوزه صنعت ساختمان نیست. ولی باید توجه کرد که صرف راه اندازی یک وبسایت، مانند ساخت و راه اندازی یک فروشگاه در وسط بیابان و بدون ایجاد مسیرهای ارتباطی لازم و یا حتی راه اندازی آن در محل مناسب است!

با این مقدمه PARSSAZAN را برای شروع و یا تداوم حضور مقتدرانه در اینترنت به شما معرفی میکنیم. با حضور در این فضا، علاوه بر امکان معرفی حرفه ای کلیه محصولات و خدمات، در واقع در گذرگاهی عظیم که کلیه افراد جویای خدمات مرتبط به آن سر می زنند، به ارائه و معرفی شرکت و محصولات و خدمات آن پرداخته اید. حضور در PARSSAZAN منافاتی با داشتن وبسایت اختصاصی شرکت ندارد و مکمل و تقویت کننده آن خواهد بود

جای داده است. رونق یا رکود آن تأثیر قابل توجهی بر شاخص های اقتصادی کشورمان دارد. امروزه تکنولوژی ها و تکنیک های متنوعی برای نمایش تأثیر گذار فعالیت های انجام گرفته در حوزه صنعت ساختمان وجود دارد. در دنیای پیشرفته امروز ی صنعت وب و وبگردی به صورت روز افزون با زندگی روز مره انسان ها گره خورده است . تلفیق تکنولوژی های مختلف تبلیغات مجازی دروازه ای رو به دنیای جدید برای نمایش گلیه فعالیت های این صنعت گشوده است و از طرفی بازگشت سود قابل ملاحظه در امر تبلیغات اینترنتی در دنیای امروزی اشتیاق تولید کنندگان خرد و کلان را همواره معطوف به این امر کرده است .
مشاوران پارس سازان با عنایت به موارد فوق و نیز در اختیار داشتن گروه مهندسی خبره و نیاز روز کشورمان در امر رو به رشد صنعت ساختمان پس از چندین ماه تحقیق ، آنالیز و برنامه ریزیهای دقیق در این صنعت اقدام به طراحی و راه اندازی سایتی تحت عنوان نمایشگاه مجازی تخصصی صنعت ساختمان برای اولین بار در ایران کرده است.
این نمایشگاه در حال حاضر به عنوان یکی از پرمخاطب ترین پایگاههای اطلاع رسانی صنعت ساختمان کشور به شمار می آید . براین مبنا غرفه های و بنرهای تبلیغاتی ، نمایشگاهی پر بیننده این پایگاه اطلاع رسانی می تواند مرجعی معتبر جهت مشاهده آخرین آخبار ، محصولات ، خدمات ، مقالات ، فناوریها ، پروژه ها و ... انجام گرفته توسط فعالان صنعت ساختمان باشد . در این نمایشگاه کلیه فعالان عرصه صنعت ساختمان می توانند کلیه فعالیت های خود را به نمایش گذاشته و از امکانات بسیار بالای این نمایشگاه مجازی که در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود استفاده نمایند.
1-معرفی محصولات و خدمات خود بدون هیچ محدودیتی به خریداران و فروشندگان داخلی و بین المللی
2-معرفی پروژه های انجام شده به تعداد نا محدود
3-ارتباط تولیدکنندگان با یکدیگر بدون هیچ هزینه ای
4-معرفی مقالات خود به تعداد نا محدود
5-به نمایش گذاشتن تقدیر نامه ها و گواهینامه های خودبه تعداد نا محدود
6-درج فرصت های شغلی خود برای مخاطبان7-به نمایش گذاشتن آخرین فناوریهای مورد استفاده
8-ارائه آخرین اخبار روز صنعت ساختمان
9-به نمایش گذاشتن فرصت های تجاری خود برای مخاطبان
10-امکان استفاده از میل سرور نمایشگاه با نام دلخواه خود
11-امکان استفاده از سامانه ارسال خبر نامه الکترونیک نمایشگاه
12-مدیریت گرافیک ظاهری غرفه خود و طراحی آن به هر صورت دلخواه
13-امکان برقراری ارتباط با مدیر سایت و دیگر اعضاء سایت
14-امکان مشاهده آمار بازدید منوهای مختلف غرفه خود
www.parssazan.com

 • قیمت : رایگان
 • تاریخ درج : 1393/02/28
 • آپدیت : 1394/04/10
 • انقضاء : 1393/03/27
 • تعداد بازدید : 2581

مشخصات مالک آگهی

 • نام : مسیح مولایی
 • تلفن ثابت : --- 09389528222
 • تلفن همراه : ---
 • کشور : ---
 • استان : ---
 • شهر : ---
 • آدرس : ---
 • آدرس ایمیل : ---
 • ارتباط از طریق تلگرام : ---
اشتراک این آگهی با دوستان

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست. تماس با مالک آگهی ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
 • لطفا نام کامل خود را بنویسید
 • لطفا شماره تماس خود را بنویسید
 • نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

ورود اعضاء

درچ آگهی در 500 سایت پکیج تبلیغاتی گسترده طراحی سایت

تبلیغات بنری

پرداخت اینترنتی با بانک پارسیان

نماد اعتماد الکترونیکی