مشخصات مالک آگهی اطلاعات تماس این آگهی بدلیل منقضی شدن قابل نمایش نمیباشد.
نام :
علی بنی حبیب
تلفن ثابت :
--- 44642081
تلفن همراه :
---
کشور :
ایران
استان :
---
شهر :
---
آدرس :
---
آدرس ایمیل :
---
چت در یاهو :
---
کلمات کلیدی آگهی کاور دستگاه های آزمایشگاهی ، پزشکی و بیمارستانی
تبلیغات بنری

کاور دستگاه های آزمایشگاهی ، پزشکی و بیمارستانی

تجهیز کاور
درحال حاضر چهار نوع کاور مختلف جهت حفاظت فیزیکی از تجهیزات آزمایشگاهی ، پزشکی و بیمارستانی را عرضه داشته و در آینده نزدیک محصولاتی دیگر با توجه به نیاز مراکز علمی ، تحقیقاتی و پژوهشی ارائه خواهد نمود.


(DUST Type Cover ( DTC
گرد و خاک یکی از عواملی است که می تواند باعث خرابی تجهیزات حساس آزمایشگاهی و پزشکی شود . نفوذ ذرات معلق به قسمتهای اپتیکی ، مدارات الکترونیکی و .. باعث پائین آمدن دقت دستگاه ، عدم تکرار پذیری و اتصال در بخشهای داخلی آن به مرور زمان می گردد ، لذا با استفاده از این نوع کاور می توان از ورود ذرات معلق به دستگاه جلوگیری کرده و تجهیزات خود را که معمولا با هزینه های بالا خریداری شده است ازصدمات محیطی تا حدودی مصون داشت.

(IMPACT Type Cover ( ITC
این نوع کاور از دولایه مجزا تشکیل شده که ما بین آنها یک لایه محافظتی به پهنای 2 سانتیمتر قرارداده شده است که علاوه بر جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به دستگاه از بروز آسیبهای ناشی از برخورد اجسام یا سقوط ابزار آلات و لوازم مختلف به آن جلوگیری می نماید . همچنین امروزه با پیشرفت تکنولوژِی اکثرتجهیزات از طریق صفحات لمسی ال سی دی اپراتوری می شوند که یکی از مزایای استفاده از این نوع کاور می تواند محافظت از آن و قطعات حساس خارجی تجهیزات باشد.
(WATERPROOF Type Cover ( WTC
کاور ضد آب از پارچه ویژه ای تهیه شده که با لایه ای از پی وی سی کوت شده و به همین دلیل دستگاه را در برابر نفوذ احتمالی آب و مخصوصا بخار حاصله از کار با محلولهای اسیدی که همواره در محیطهای آزمایشگاهی بصورت معلق بوده و برای تجهیزات حساس بسیار مضر است محافظت می نماید .

(WATERPROOF IMPACT Type Cover ( WITC
کاور ( دبلیو آی تی سی ) به منظور حفاظت دستگاه از نفوذ آب و ضربه احتمالی به طور همزمان طراحی گردیده است ، این کاور از دو لایه پارچه ضد آب تشکیل شده که پد محافظتی به ضخامت 2 سانتیمتر در بین لایه ها قرار داده شده است.


تجهیز کاور همچنین آماده ارائه مشاوره در خصوص خرید دستگاه و تجهیز آزمایشگاه از کمپانی مطرح و رده اول دنیا می باشد.

خواهشمند است از سایت ما به آدرس www.tajhizcover.ir بازدید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با بخش فروش و یا آدرس پست الکترونیک info@tajhizcover.ir تماس حاصل فرمائید.

  • قیمت : 0
  • تاریخ درج : 1393/02/28
  • آپدیت : 1396/04/19
  • انقضاء : 1393/03/27
  • تعداد بازدید : 1807
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط پزشکی و درمانی