مشخصات مالک آگهی اطلاعات تماس این آگهی بدلیل منقضی شدن قابل نمایش نمیباشد.
نام :
رويا پژوهنده
تلفن ثابت :
--- 03112227914
تلفن همراه :
---
کشور :
---
استان :
---
شهر :
---
آدرس :
---
آدرس ایمیل :
---
چت در یاهو :
---
کلمات کلیدی آگهی فروش نرم افزار حسابداري
    کلمه کلیدی برای این آگهی ثبت نشده است.
تبلیغات بنری

فروش نرم افزار حسابداري

نرم‌افزار يكپارچه مهرگان با رويكرد تسهيل در نظارت و بررسي، تسريع در ارتباط و پيشبرد امور، صرفه‌جوئي در زمان، كاهش انرژي مصرف شده نيروي انساني و به تبع آن كاهش هزينه‌ها، اهداف زير را دنبال مي‌نمايد.

به عنوان سيستم اطلاعات مديريت در سطح نظارتي به مديران اجازه ميدهد شخصا بدون تأخير و بطور مستقيم فعاليت‌هاي گوناگون مربوط به خود را تحت نظر داشته و از چگونگي امور اطلاع يابند.
انبوه داده‌هاي مستقر در پايگاه‌هاي اطلاعاتي ضمن تسهيل دسترسي به سوابق گذشته، امكان رويكرد آماري و استفاده از روش‌ها و ابزارهاي تحليلي براي بررسي و مطالعه عوامل مؤثر در بهينه‌سازي راهبردهاي جاري و آتي را فراهم مي‌سازد.
به عنوان سيستم اطلاعات مديريت در سطح كاركنان، با خودكارسازي محاسبات و تنظيم گزارش‌ها، ضمن تسريع در انجام كار و كاهش خطاي انساني، از طريق اعمال قالب‌هاي مشخص و عدم نياز به انجام كارهاي تكراري و فرساينده، استفاده هرچه بهتر از توانائي و خلاقيت نيروي انساني را ميسر مي‌كند.
تمركز در ثبت و نگهداري اطلاعات (اشتراك داده‌ها) موجب از ميان رفتن ناهماهنگي ناشي از تكرار اطلاعات، سهولت در جستجو، استفاده، اصلاح يا تغيير داده‌ها و نيز حذف تأخيرهاي ناشي از انتقال اطلاعات از يك واحد اداري به واحد ديگر خواهد شد.
انواع گزارش‌هاي كاربردي از زيرسيستم‌هائي چون حسابداري، مديريت مالي، حقوق و دستمزد، خريد و فروش، توليد، نگهداري و تعميرات، انبار، پرسنلي و ... را براي كاربران فراهم مي‌نمايد.

مشتريان معمولا هنگام انتخاب يك محصول، آن را با محصول ساير توليدكنندگان مقايسه مي‌كنند. لذا در اينجا بخشي از ويژگي‌هاي سيستم يكپارچه مالي و اداري مهرگان به عنوان مزيت‌هاي نسبي اين محصول مطرح مي‌شود.

يكپارچگي كامل:
سيستم مهرگان يك نرم‌افزار كاملا يكپارچه است، چه از نظر طراحي، چه از نظر پياده‌سازي و چه از نظر فرآيندهاي عملياتي. زيرسيستم‌هاي مختلف در واقع وجوه مختلف يك نرم‌افزار واحد هستند.
سهولت كاربري و آموزش:
در طراحي سيستم مهرگان، راحتي كاربران يكي از اهداف اصلي مي‌باشد، در اين جهت اقدامات مختلفي صورت گرفته است، مثلا پياده‌سازي فرم‌ها به شكل ساده و استاندارد و با رعايت الگوهاي عمومي ويندوز صورت گرفته است. تنظيم‌هاي گوناگون هم از جهت نحوه كار سيستم و هم از جهت نحوه نمايش اطلاعات قابل اعمال است. دسترسي‌هاي سريع به فرم‌هاي مورد نظر از درون يك فرم با شيوه‌هاي مختلف صورت مي‌گيرد. عمليات مشابه در فرم‌هاي مشابه به صورت يكسان صورت مي‌گيرد. نهايتا يكنواختي اجزاء و شيوه‌ها موجب سهولت و پايداري آموزش كاربران مي‌گردد.
تناسب و هزينه:
گاهي مي‌توان يك محصول واحد را براي تمامي مشتريان به يكسان عرضه كرد و از آنها خواست خود را با ويژگي‌هاي محصول تطبيق دهند. اما براي پاسخگوئي به نيازهاي مشتريان در انواع و اندازه‌هاي مختلف، سيستم مهرگان نيز در رده‌هاي مختلف عرضه مي‌شود، بنابراين هر مشتري علاوه بر دريافت محصول متناسب با نياز خويش، هزينه‌ي مناسبي نيز پرداخت مي‌نمايد.
سفارشي‌سازي:
برخي از مشتريان براي رفع نيازهاي خود به مكانيزم‌هائي اختصاصي نياز دارند كه در بسته‌هاي عمومي گنجانده نمي‌شود. براي اين گونه نيازها معمولا زيرسيستم‌هاي اختصاصي مطابق با نظر مشتري طراحي مي‌گردد و در كنار بسته اصلي مستقر مي‌گردد. اين سيستم‌هاي اختصاصي با رعايت مشخصات عمومي و الزامات ساير سيستم‌ها اجرا مي‌گردد تا با آنها به حداكثر يكپارچه برسد.
استفاده از راه دور:
به دليل استفاده از تكنولوژي .NET كاربران سيستم مهرگان مي‌توانند از طريق اينترنت با Server مرتبط باشند و محدوديتي از نوع شبكه ارتباطي نخواهند داشت.

نرم‌افزار فروشگاهي سپهر

نرم‌افزار فروشگاهي سپهر به منظور رفع نياز نرم‌افزاري فروشگاه‌هاي كالا و خدمات طراحي شده است. اين محصول كليه عمليات فروشگاهي شامل خريد، فروش، انبارداري، چك‌هاي صادره، چك‌هاي مشتريان و وجوه نقد را به صورت يكجا دربر مي‌گيرد. در كنار دسترسي سريع به ورودي‌هاي ثبت شده، گزارش‌هاي متنوعي در نظر گرفته شده تا در هر لحظه آخرين وضعيت فروشگاه مشخص باشد.

علاوه بر نسخه عمومي اين نرم‌افزار كه براي بيشتر مشاغل قابل استفاده است، نسخه‌هاي اختصاصي نيز براي برخي مشاغل توليد شده است.
مشخصات نسخه عمومي

عملياتي كه در نرم‌افزار فروشگاهي سپهر لحاظ شده است به شرح زير است:

خريد: ثبت و دسترسي به فاكتورهاي خريد، گزارش‌هاي خريد طي دوره، فروشندگان، كالاها، آمار قيمت خريد، ... .
فروش: ثبت و دسترسي به فاكتورهاي فروش، چاپ‌هاي متنوع در قالب‌هاي گوناگون، گزارش‌هاي فروش طي دوره، خريداران، كالاها، سود و زيان دوره، سود و زيان مشتريان، ... .
انبارداري: ثبت رسيد و حواله بين انبارها و فروشگاه (يا شعب)، تعداد انبار دلخواه، گزارش‌هاي موجودي كالا،سابقه كالا، ... .
چك‌هاي صادره: ثبت چك‌هاي صادره از حساب‌هاي جاري، جستجوي چك‌ها، سررسيد چك‌ها، چك‌هاي پرداختي به اشخاص.
چك‌هاي مشتريان: ثبت چك‌هاي دريافتي از مشتريان، سررسيد چك‌ها، خلاصه وضعيت چك‌هاي يك دوره يا يك شخص.
وجوه نقد: ثبت دريافت و پرداخت وجوه نقد، صدور رسيد دريافت و پرداخت، كنترل صندوق.
حسابداري: ثبت كليه رويدادهاي مالي به صورت دو طرفه، گزارش اسناد روزانه، دفتر معين اشخاص، فهرست بدهكاران و بستانكاران، ... .
  • قیمت : 0
  • تاریخ درج : 1393/02/28
  • آپدیت : 1394/04/10
  • انقضاء : 1394/02/28
  • تعداد بازدید : 1123
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط مالی و اداری