مشخصات مالک آگهی اطلاعات تماس این آگهی بدلیل منقضی شدن قابل نمایش نمیباشد.
نام :
مصطفی حسینی
تلفن ثابت :
--- 919
تلفن همراه :
---
کشور :
---
استان :
---
شهر :
---
آدرس :
---
آدرس ایمیل :
---
چت در یاهو :
---
کلمات کلیدی آگهی دستبند زنانه طرح عقیق
    کلمه کلیدی برای این آگهی ثبت نشده است.
سایر آگهی های مصطفی حسینی
تبلیغات بنری

دستبند زنانه طرح عقیق

تصور کنید میخواهید به یک مهمانی بروید ، همه چیز را آماده میکنید ، لباس ، کفش ، وسایل آرایش و ... اما هنوز دلتان راضی نشده و به قول معروف آن چیز که میخواهید نشده اید. سوالات مختلفی در ذهن شما بوجود می آید : آیا ایرادی در شماست ؟ ابدا. آیا وقت کمی صرف آماده شدن کرده اید؟ اصلا. پس مشکل کار در کجاست؟؟؟

احتمالا جملات معروف تبلیغاتی " آخرین چیزی که برای جذاب شدن نیاز دارید" ، جذابیت در دستان شماست ، چشم ها را به سمت خود بربایید و... را شنیده و خوانده اید. جذابیت. حالت و یا کمله ای که به این آسانی ها بدست نمی آید.
محصولی که برای شما در نظر گرفته ایم ، دستبند زنانه طرح عقیق ، مدل آویز دار ، میباشد . این دستنبد از یک زنجیر و سنگ های عقیق سرخ و یک آویز زیبا تشکیل شده است که مطمئنا در نگاه اول دل هر بیننده ای را می رباید

در طراحی این دستبند زنجیرها بصورت سه ردیف ایجاد شده اند و یک قسمت زنجیر نیز مربوط به آویز میشود. زنجیر این دستبند از آلیاژ برنج درجه یک و با کیفیت ساخته شده است که در گذر زمان نه سیاه میشود و نه زیبایی خود را از دست میدهد. پس اطمینان داشته باشید که دستبند زنانه طرح عقیق مدل آویز دار کاملا با کیفیت بوده و از جنس های بی کیفیت و تقلبی موجود در بازار متمایز است.
همچنین در ساخت این دستبند از سنگهای گرد و زیبای عقیق سرخ با کیفیت استفاده شده است. مجموعه تعداد سنگهای بکار رفته در آن 12 سنگ میباشد که در دو ردیف درون خود دستنبد قرار دارند . البته 2 تای این عقیق ها در سر آویز دستنبد ، بهمراه برگ زیبای برنجی ، قرار گرفته اند. گیره دستبند نیز به راحتی و سهولت باز و بسته میشود.

تا به اینجا شاید مانند دیگر کارهای موجود در بازار توضیحاتی کلی و معمولی ارائه دادیم. اما وجه تمایز این دستنبد نسبت به دیگر دستبند های موجود در بازار ، دست ساز بودن آن است.
دستبند زنانه طرح عقیق ، مدل آویز دار ، توسط یکی از هنرمندان چیره دست ایرانی ، طراحی و ساخته شده است . فروشگاه ما افتخار دارد که با توجه به نیاز کاربران و بازدیدکنندگان ، با همراهی و مساعدت این هنرمند خلاق ، برای اولین بار دستنبد زنانه طرح عقیق ، مدل آویز دار را به بازار ارائه کند. و با افتخار میگوییم این دستبند بی نظیر تماما ساخت ایران است.

آویز این دستبند ، به اصطلاح "فوت استادی" طراح آن بوده است . در مدلهای قدیمی فقط زنجیر دور دست و یا سنگهای زینتی و قیمتی استفاده میشد. اما طراح خلاق و هنرمند این دستبند برای زیباتر شدن و جذابیت بیشتر آن ، از یک آویز زیبا دارای یک برگ زیبای برنجی و 2 سنگ عقیق در آن بکار برده است .

زیبایی و جذابیت این دستبند به حدی است که کاملا مناسب و درخور هدیه است. لذا توصیه ما به آقایان و پسران خوب ایران این است که دیگر دنبال یک هدیه متفاوت نگردند ، زیرا این دستبند همان چیزی است که میخواستند. پس بدون معطلی دستبند زنانه طرح عقیق را سفارش داده و به عزیزان خود هدیه دهید.
اگر بدنبال یک هدیه مناسب هستید تا به عشقتان دهید ، اگر یک خانم و یا دختر ایرانی هستید و به رمز جذابیت نیاز دارید ، اگر همیشه بدنبال جدیدترین و بینظیر ترین طرح ها هستید ، اگر ... ، دستبند زنانه طرح عقیق مدل آویز دار ، بهترین انتخاب و پیشنهاد ما به شماست. دستبند زنانه طرح عقیق مدل آویز دار متشکل از زنجیر برنجی با کیفیت و با دوام و سنگ های عقیق سرخ و نیز یک آویز زیبا و منحصر به فرد میباشد. این دستنبد با کیفیت بالا میباشد و کاملا دست ساز و نتیجه تلاش و طراحی خلاقانه هنرمند چیره دست ایرانی می باشد و با نمونه های بی کیفیت و تقلبی موجود در بازار تفاوتی محسوس دارد. فرصت را بیشتر از این از دست ندهید. تا دیر نشده این محصول خارق العاده را سفارش دهید و از داشتن و یا هدیه دادن آن لذت ببرید .

  • قیمت : 0
  • تاریخ درج : 1393/02/28
  • آپدیت : 1394/04/10
  • انقضاء : 1394/02/28
  • تعداد بازدید : 1116
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط زیبایی و سلامتی