مشخصات مالک آگهی اطلاعات تماس این آگهی بدلیل منقضی شدن قابل نمایش نمیباشد.
نام :
amir ahmadi
تلفن ثابت :
--- 0
تلفن همراه :
---
کشور :
---
استان :
---
شهر :
---
آدرس :
---
آدرس ایمیل :
---
چت در یاهو :
---
کلمات کلیدی آگهی حضور وزیر اموراقتصادی و دارائی در غرفه آی تحلیل
    کلمه کلیدی برای این آگهی ثبت نشده است.
تبلیغات بنری

حضور وزیر اموراقتصادی و دارائی در غرفه آی تحلیل

حضور وزیر اموراقتصادی و دارائی در غرفه آی تحلیل

به گزارش روابط عمومی پورتال آی تحلیل ، همزمان با برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی در بازدید از این نمایشگاه با حضور در غرفه دپارتمان تحلیل و مطالعات اقتصاد جهانی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ( آی تحلیل ) ، ضمن دیدار با مدیران ارشد این دپارتمان در جریان آخرین فعالیت ها و دستاوردهای مطالعاتی و تحلیلی این دپارتمان قرار گرفت.

در این دیدار دکتر حسینی ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات این دپارتمان ، از نو بودن فعالیت های این دپارتمان و تحلیل های اقتصاد جهانی ارایه شده آن ابراز خرسندی کرد.

همچنین بحث ایجاد و طرح استاندارد علمی و استاندارد آی تی برای بانک ها و موسسات مالی و کارگزاری های کشور که مطابق با استانداردهای جهانی است مورد توجه ویژه وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش امیررضا حسنی مدیریت دپارتمان تحلیل و مطالعات اقتصاد جهانی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با اشاره به تولید تحلیل های ویژه اقتصاد کلان کشورهای مهم در آینده نزدیک خبرداد.

گفتنی است ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی از تاریخ 19 تا 22 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند جهت بازدید از غرفه دپارتمان تحلیل و مطالعات اقتصاد جهانی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به سالن 31A غرفه ۱۱ مراجعه کنند

روابط عمومی

iTahlil

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام خود در بانک اطلاعاتی پورتال به منظور دریافت تحلیل ها و راهنما ،‌ لطفا کد OC02 را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۱۰۰۰۴۸۲۴۵۴۵ پیامک نمایید*

  • قیمت : 0
  • تاریخ درج : 1393/02/28
  • آپدیت : 1394/04/10
  • انقضاء : 1394/02/28
  • تعداد بازدید : 1009
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط مشاوره