مشخصات مالک آگهی اطلاعات تماس این آگهی بدلیل منقضی شدن قابل نمایش نمیباشد.
نام :
amir ahmadi
تلفن ثابت :
--- 0
تلفن همراه :
---
کشور :
---
استان :
---
شهر :
---
آدرس :
---
آدرس ایمیل :
---
چت در یاهو :
---
کلمات کلیدی آگهی تحلیل هفتگی بازار ارز طلا و نفت
    کلمه کلیدی برای این آگهی ثبت نشده است.
تبلیغات بنری

تحلیل هفتگی بازار ارز طلا و نفت

هفتگی

pls visit our website as well

تحلیل ۱۶ آپریل ۲۰۱۲ تا ۲۰ آپریل ۲۰۱۲

یورو

چشم انداز
نوسانات صعودی اوایل هفته گذشته و نوسانات نرولی اخر هفته منجر به الگوی تثبیت نزولی هفتگی برای یورو شده است . بسته شدن یورو در هفته گذشته در پایین ترین سطح پانزده هفته گذشته نشان از ادامه تمایلات نزولی یورو می باشد . لذا کماکان مادامیکه یورو در محدوده بالای ۳۲۳۰ خود را تثبیت ننموده است ، نوسانات نزولی ادامه دارد . در حال حاضر نوسانات اصلاحی ( مقطعی )‌ یورو در نمودارهای روزانه و هفتگی در دو محدوده ۳۱۳۰ و ۳۲۳۰ انجام شده است و باید به این نکته توجه نماییم محدوده حمایت ۳۰۳۰ نیز با توجه به برخوردهای چند روز گذشته قدرت خود را از دست داده است . لذا چشم انداز هفته آینده یورو شامل حرکات اولیه در محدوده ۳۰۳۰ تا ۳۱۳۰ می باشد و عبور از هر یک تاییدی است برای نوسانات اولیه صورت گرفته ، که با شکست است این محدوده ها نوسانات قدرت می گیرد .
در صورت شکست ۳۰۳۰ حمایت ۲۹۷۵ ، محدوده حاشیه امنیت این شکست و هدف اولیه یورو می گردد و هدف ثانویه و اصلی یورو بعد از شکست ۳۰۳۰ محدوده ۲۸۸۵ می گردد .

الگوی نمودار شمعی
الگوی هفتگی شمعی یورو ،‌ کاهش قدرت صعودی را مادامیکه ۳۱۳۰ شکسته نشده است را نشان می دهد و با شکست ۳۱۳۰ نوسانات نزولی کم قدرت می گردد ، اما باید متذکر گردیم مقاومت اصلی یورو در محدوده ۳۲۳۰ واقع شده است . در صورت توجه به نمودار شمعی هفتگی یورو مشاهده می نماییم نوسانات نزولی هفت هفته گذشته یورو با نوسانات سه هفته بعد خود تثبیت نزولی شده است و بعد از آن الگوی هفته گذشته تر یورو نوسانات نزولی در برگیرنده نوسانات صعودی اعلامی فوق محسوب می گردد و نهایتا نوسانات زیگ زاگ نزولی یورو در هفته گذشته باعث شده است تثبیت های لازمه برای ادامه روند نزولی هفته گذشته تر مهیا گردد . لذا باقی ماندن یورو در نزدیکی ۳۰۳۰ در یکی دو روز اول هفته آینده ، تاییدی است برای عبور یورو از محدوده ۳۰۳۰ و هدف قیمتی یورو در مرحله اول ۲۹۷۵ و در مرحله دوم ۲۹۸۵ نیز می گردد .

روند
نزولی ! ( شروع روند ۲۴ آپریل ۲۰۱۱ )
روند نزولی یکساله یورو کماکان شکسته نشده است . یورو در حال حاضر در زیر محدوده دو روند نزولی یکساله خود می باشد و سقف محدوده دو اعلامی در محدوده ۳۲۳۰ و سقف اول محدوده یک این روند نزولی در محدوده ۳۴۵۰ تا ۳۵۳۰ می باشد . لذا در بلند مدت یورو برای توقف در نوسانات نزولی احتیاج به تثبیت در بالای سقف اول روند نزولی خود را دارد و شکست ۳۲۳۰ (‌سقف محدوده دوم ) فقط یورو را در نوسانات نزولی کم قدرت می نماید .

کانال
نزولی ! ( شروع روند ۲۴ آپریل ۲۰۱۱ )
کانال فعلی یورو نزولی است و محدوده پنجاه درصد میانی این کانال در محدوده ۲۷۶۰ قرار گرفته است . باید توجه داشته باشیم یک روند صعودی از تاریخ ۶ جون ۲۰۱۰ شروع شده است و تقاطع این روند صعودی با پنجاه درصد میانی کانال یکساله یورو در همان محدوده ۲۷۶۰ قرار گرفته است . لذا محدوده ۲۷۶۰ برای نوسانات بلند مدت یورو بسیار حایز اهمیت می باشد . سقف محدوده دو کانال نزولی در محدوده ۳۲۳۰ واقع شده است .

حمایت های فعلی یورو
۲۹۷۵
۲۸۸۵
۲۷۶۰

مقامت های فعلی یورو
۳۱۳۰
۳۲۳۰
۳۳۰۰

نتیجه گیری تحلیل تکنیکال
مادامیکه یورو در این هفته در زیر ۳۱۳۰ نوسان داشته باشد ، تمایلات نزولی آخر هفته گذشته در بازار پا بر جا و یورو درحال آماده سازی شکست ۳۰۳۰ می باشد . فقط نوسانات صعودی تا محدوده ۳۱۳۰ در مرحله اول می تواند قدرت نوسانات نزولی را به صورت مقطعی کاهش دهد . شکست ۳۲۳۰ تاییدی است برای توقف نوسانات نزولی کوتاه مدت یورو و می توانیم تحلیل نماییم بازار تمایلات نزولی خود را از دست داده است ( احتمال این نوع نوسان کم می باشد )‌ . نوسانات صعودی اولیه تا محدوده ۳۱۳۰ تثبیت نزولی محسوب می گردد و می تواند یورو در این محدوده با حجم عرضه روبرو گردد . در نتیجه تحلیل تکنیکال این هفته باید این مهم را لحاظ نماییم شکست ۳۰۳۰ در اوایل هفته و ادامه نوسانات تا ۲۹۷۵ و برگشت به محدوده های ۳۰۳۰ و بالاتر تاییدی است برای ادامه نوسانات نزولی و همچنین دفع یورو از محدوده ۳۰۳۰ و ادامه نوسانات اوایل هفته در محدوده ۳۱۳۰ تاییدی است برای کاهش قدرت نزولی یورو در ادامه هفته آینده محسوب می گردد . لذا نهایتا یورو برای ادامه نوسانات نزولی احتیاج دارد در همان اوایل هفته از محدوده ۳۰۳۰ عبور نماید و حداقل در نمودارهای ۴ ساعته خود را در زیر این محدوده تثبیت نماید .
ضمنا نباید از محدوده بسته شدن یورو در هفته گذشته که پایین ترین محدوده بسته شدن یورو در پانزده هفته گذشته است غافل گردیم .

تحلیل خبری
با توجه به اطلاعات اقتصادی ، کسری تراز تجاری و بازار کار اسپانیا و اضافه شدن این کشور به دسته کشورهای دارای اقتصاد بحرانی حوزه اروپا در هفته گذشته ، لذا باید توجه داشته باشیم اثار این خبر هنوز در بازار وجود دارد .

هشدار ها
مادامیکه ۳۱۳۰ در هفته جاری شکسته نشده است نوسانات نزولی از قدرت لازمه برای عبور از محدوده ۳۰۳۰ می باشند .
مادامیکه ۳۲۳۰ در میان مدت شکسته نشده است نوسانات صعودی فقط اصلاحی و مقطعی محسوب می گردد .
شکست ۳۰۳۰ هدف اول قیمتی را ۲۹۷۵ می نماید و تثبیت نزولی ۳۰۳۰ هدف اصلی یورو را ۲۸۷۵ می نماید .
در صورت باقی ماندن نوسانات روزانه در زیر ۳۰۳۰ یورو اماده تغیر محدوده معاملاتی می گردد و محدوده معاملاتی از ۳۴۵۰ تا ۳۰۳۰ به محدوده ۳۱۳۰ تا ۲۸۷۵ منتقل می گردد .
یورو در پایین ترین سطح ۱۵ هفته گذشته بسته شد !
دفع یورو از محدوده ۳۰۳۰ و تثبیت صعودی ۳۱۳۰ قدرت نوسانات نزولی را تا حدی کاهش می دهد .
تایید نوسانات صعودی شکست ۳۲۳۰ می باشد !
در میان مدت و بلند مدت نوسانات نزولی یورو بعد از ۲۷۶۰ بسیار قدرتمند می گردد !
مهمترین حمایت های فعلی یورو ۲۸۸۵ و ۲۷۶۰ در میان مدت !
*لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام خود در بانک اطلاعاتی پورتال به منظور دریافت تحلیل ها و راهنما ،‌ لطفا کد OC02 را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۱۰۰۰۴۸۲۴۵۴۵ پیامک نمایید*

  • قیمت : 0
  • تاریخ درج : 1393/02/28
  • آپدیت : 1394/04/10
  • انقضاء : 1394/02/28
  • تعداد بازدید : 884
اشتراک این آگهی با دوستان :

ارسال پیام برای آگهی دهنده

ارسال پیغام بدلیل منقضی شدن آگهی مقدور نیست.
لطفا نام کامل خود را بنویسید
لطفا شماره تماس خود را بنویسید
نمونه ایمیل : yourName@yahoo.com

آگهی های ویژه مرتبط مشاوره